STRONA GŁÓWNA  |  O NAS  |  NASZA OFERTA  |  NASZE CENY
MENU O NAS MENU2

Jesteśmy doświadczonym i jednocześnie nowoczesnym biurem rachunkowym w Młynku
k/Koła (centralna Polska).

Świadczymy kompleksową obsługę dla wszystkich przedsiębiorców, których księgowość oparta jest na podatkowej księdze przychodów i rozchodów oraz dla firm prowadzących księgi rachunkowe. Obsługujemy zarówno firmy osób fizycznych jak i spółki prawa handlowego. Naszą działalnością jest – usługowe prowadzenie ksiąg rachunkowych, na podstawie uzyskanej licencji w Ministerstwie Finansów, zgodnie z przepisami dysponujemy ubezpieczeniem OC dla biur rachunkowych.

Realizujemy zlecenia firm różnych branż: budowlana, spożywcza, produkcja rolna, tekstylia, transport i inne.

Zapewniamy naszym klientom reprezentację przed urzędami. Oferujemy pomoc w załatwianiu wszelkich formalności związanych z założeniem własnej działalności, jak również pomagamy przy rejestracji spółek prawa handlowego (formalności z urzędami i sądem – wypełnianie formularz).

Gwarantujemy oszczędność Państwa cennego czasu, pewność terminowej realizacji zleceń i optymalizację ryzyka gospodarczego. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie tak, aby współpraca dawała jak najlepsze efekty. Zapraszamy do zapoznania się z naszym cennikiem. W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do wysyłania wiadomości e-mail lub kontakt telefoniczny.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!


BRMP 2011
Strona stworzona przez SKORPIONserwis